ANA SAYFA 

 BÖLÜMLERİMİZ 

 DOKTORLARIMIZ 

 HAKKIMIZDA 

 GALERİ 

 İLETİŞİM 

DOKTORLARIMIZ

Uz. Dr. Yusuf Ali Arda  Kurucu - Yönetim Kurulu Başkanı (İç Hastalıkları Uzmanı)

1956 yılında Batı Trakya Gümülcine’nin Küçük Müsellim köyünde doğdu.İlköğretimi köyünde tamamladıktan sonra orta ve lise eğitimini İzmir’de yaptı.1983 yılında İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.1984 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden İç Hastalıkları Uzmanı olarak ihtisasını tamamladı.Çeşitli özel sağlık kuruluşları ve kendi özel muayenehanesinde çalıştıktan sonra 1999 yılında Özel Dr. Sadık Ahmet Hastanesi’ni kurdu.Kurulduğundan bu yana hastanemizde Yönetim Kurulu Başkanı ve İç Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapmaktadır.Evli ve iki çocuk babasıdır.Fransızca ve Yunanca bilmektedir.

Op. Dr. Adem Yaşar Tosun  (Genel Cerrahi Uzmanı) - Başhekim Yardımcısı

1950 yılında Çorlu’da doğdu.İlköğretim,orta ve lise eğitimini Çorlu’da tamamladı.1972 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.Askerliğini yaptıktan sonra 1975 yılının Eylül ayında Almanya’da Genel Cerrahi ihtisasına başladı.1982 yılının Eylül ayında ihtisasını bitirdikten sonra Türkiye’ye kesin dönüş yaptı.Vakıf Gureba Hastanesi’nde rotasyonlarını tamamlayarak uzmanlık sınavına girdi.Genel Cerrahi diplomasını aldıktan sonra 1984 -1986 yıllarında Tokat Zile Devlet Hastanesi’nde mecburi hizmetini yaptı.1986 yılından itibaren çeşitli özel sağlık kuruluşların Genel Cerrahi uzmanlığı yaptı.2001 yılından itibaren hastanemizde çalışmaktadır.Evli ve iki çocuk babasıdır.Almanca bilmektedir.

Uz. Dr. İsmail Halil Kalfalı  (İç Hastalıkları Uzmanı)

1950 yılında Gümülcine’nin Kalfa köyünde dünyaya geldi.İlk öğretimini Kalfa köyünde,orta öğrenimini İstanbul İmam Hatip Lisesi’nde,liseyi Zeytinburnu İhsan Mermerci Lisesi’nde tamamladı.1973 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrah Paşa Tıp Fakültesi’ni kazandı.1983 yılında mezun oldu.Aynı fakülteden 1989 yılında İç Hastalıkları Uzmanı olarak ihtisasını tamamladı. 2010 yılında hastanemizde çalışmaya başlamıştır. Evli ve iki çocuk babasıdır.Fransızca,Yunanca ve Arapça bilmektedir.

Yrd. Doç. Dr. Yakup Eroğlu  (Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı)
Op. Dr. Şemsettin ŞİMŞEK  (KBB Kulak Burun Boğaz Uzmanı)
Uz. Dr. Celal Toplu  (Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı)
Jin. Op. Dr. Mustafa Ateş  (Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı)
Uz. Dr. Hasan Şahin  (Kardiyoloji Uzmanı)
Uz. Dr. Kemal Güvenol  (Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı)

1965 yılında Karadeniz Ereğli’de doğdu.İlk, orta ve lise eğitimini burada tamamladıktan sonra 1983 yılında İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi’ni kazandı.1990 yılında mezun oldu.1996 yılında Dokuz Eylül Tıp Fakültesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Kliniği’ndeki ihtisasını tamamladı. Fransa’da Mesoterapi eğitimi aldı.Prof. Dr. Sabri Narman ile birebir çalışarak Maniplasyon eğitimi aldı.1997-1998 yılları arasında Haydarpaşa Gata’da askerliğini yaptıktan sonra değişik özel hastanelerde çalıştı. 2012 yılından itibaren hastanemizde çalışmaktadır.Evli ve 2 çocuk babasıdır. İyi derecede İngilizce az derecede İtalyanca ve Almanca bilmektedir.

Uz. Dr. Mehmet Öztürk  (Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı)
Rad. Dr. Bahri Şen  (Radyoloji Uzmanı)
Op. Dr. Kazım Savcı  (Göz Hastalıkları Uzmanı)
Uz. Dr. Zihni Yücesan  (Nöroloji Uzmanı)

1954 yılında Giresun Tirebolu’ da doğdu.Lise eğitimini Trabzon Lisesi’nde tamamladı. 1977 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1984 yılında Köln-Dortmunt ‘da (Almanya) nöroloji ihtisasını yaptı. Çeşitli özel sağlık kuruluşların çalıştı.Hastanemizde Temmuz 2011 yılından itibaren görev yapmaktadır.Almanca bilmektedir.

Uzm. Dr. M. Sevin Berkarda  (Dermatoloji Uzmanı)

1948 Urfa doğumluyum. 1973 Çapa Tıp fakültesi mezunuyum. 1977 yılında haseki Hastanesinde Dermatoloji bölümünde ihtisasımı tamamladım.Dermatoloji-Patoloji Derneği üyesiyiyim. İngilizce biliyorum.

Uz. Dr. Aynur Mehmed  (Anestezi Ve Reanimasyon)

1967 yılında Bulgaristan’da doğdu.1992 yılı Stara Zagora Üniversitesi mezunudur.1997 yılında Sofya Üniversitesi’nde Anestezi ve Reanimasyon dalında uzmanlık almıştır.2000 yılından itibaren özel hastanelerde çalışmıştır.2009 yılından itibaren hastanemizde Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Dr. Chalil Chatzı Chasan  Acil Hekimi
Dyt. Dilara Terzi  (Beslenme ve Diyet Uzmanı)

1993 yılında İstanbul’da doğdu.Öğrenimine Yavuz Selim İlköğretim Okulu’nda başladı.Lise öğrenimini Oğuzkaan Koleji’nde tamamladı.Okan Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünü Onur Öğrencisi olarak tamamladı.Lisans tezi olarak ' Bariatrik Cerrahi Sonrası Beslenmeye Bağlı Komplikasyonlar' üzerinde çalıştı. İstanbul Çapa Tıp Fakültesi'nde, Bahçelievler Medikal Park Hastanesi'nde, Fatih Toplum Sağlığı Merkezi'nde, Türk Hava Yolları Do&Co Şirketi'nde ve Metabolik Cerrahi Merkezi'nde Stajyer Diyetisyen olarak görev aldı. Okan Üniversitesinde Yüksek Lisans eğitimi almaya devam etmektedir.

Uz. Dr. Muhammed Yenisey  (Mikrobiyoloji Uzmanı)

Mikrobiyoloji Uzmanı Muhammed Yenisey,1954 Tebriz doğumlu.İstanbul Çapa Tıp Fakültesi Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji dalında uzmanlık eğitimi aldı.10.07.1996 tarihinde mezun olmuştur.2005 yılından itibaren hastanemizde Mikrobiyoloji uzmanı olarak çalışmaktadır.

Dr. Tamer Atakut  (Acil Hekimi)
Dr. Dt. Tarık Toker  (Ağız ve Diş Sağlığı) Diş Hekimi / Endodonti Uzmanı

Dr.Dt.Tarık Toker 1967 yılında Babaeski'de doğdu. Lise eğitimini Lüleburgaz'da tamamladı. Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi' den 1990 yılında mezun oldu. Diş hekimliğinin birçok branşında hizmet veren Toker, mezuniyetinden bir süre sonra askeri diş hekimi olarak görev yapmaya başladı. Endodonti (kanal tedavisi) uzmanlığını 2007 yılında GATA'da (Gülhane Askeri Tıp Akademisi) tamamlamıştır. Uzun yıllar askeri diş hekimi olarak görev yapan Toker, halen Dr.Sadık Hastanesi diş kliniğinde; kanal tedavisi, restoratif diş hekimliği, protez, estetik uygulamalar ile gülüş tasarımı ve diş hekimliği alanında çalışmalarını sürdürüyor. Türk Diş Hekimleri Birliği (TDB) üyesidir.